Spotkania i grupy

Kościół to nie tylko niedzielne nabożeństwa i święta. Buduj z nami społeczność również w tygodniu!

Chór Parafialny to miejsce dla tych, którzy swoim śpiewem chcą włączać się w upiększanie nabożeństw niedzielnych oraz okolicznościowych. Jest to grupa z bogatą tradycją, założona
8 grudnia 1928 roku z inicjatywy Związku Nauczycielstwa Polskiego w Wiśle.

 

Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:00 w Sali Domu Zborowego.

 

Godziny Biblijne to miejsce dla tych, którzy chcą wspólnie z innymi dyskutować o znaczeniu poszczególnych fragmentów Pisma oraz poszukiwać odpowiedzi na swoje pytania. Zajęcia prowadzone są przez braci ewangelistów, a w każdy pierwszy czwartek miesiąca rozważanie Słowa Bożego prowadzą księża z naszej Parafii.

 

Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 17:00 w Budynku Parafii (Wisła, ul. 1 Maja 49).

Spotkania Młodzieżowe to miejsce dla tych młodych, którzy poszukują czegoś więcej od życia. Podczas naszych spotkań zacieśniamy kontakty, dyskutujemy na ważne tematy, rozwijamy swoją duchowość… a w tym wszystkim świetnie się bawimy! (Między innymi grając w gry planszowe)

 

Spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:00 w Sali nad Garażami.

Chór dziecięcy VIVIT Posiada już kilkunastoletnie tradycje. Służba chórku wypełnia słowa Jezusa mówiącego:  „Z ust niemowląt i ssących zgotowałeś sobie chwałę” (Mt 21, 16).

 

Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 9:00 w Sali nad Garażami.

Zespół muzyczny “Tylko Jemu Chwała” to miejsce dla tych, którzy czują się młodo i chcą oddawać Bogu cześć swoimi talentami. Niezależnie czy umiesz śpiewać, grać na jakimś instrumencie, czy nawet dopiero chcesz się wszystkiego nauczyć – u nas Twoje zaangażowanie będzie nieocenione!

 

Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godzinie 10:30 w Sali nad Garażami.

Koło Pań spotyka się raz w miesiącu. Panie prowadzą służbę odwiedzinową i przygotowują posiłki na różnego rodzaju uroczystości parafialne.

Zobacz również: